Kurban Bayramı için Kurbanlık Satışları Başladı

Kurban Bayramı için Kurbanlık Satışları Başladı

Kurban kesimi, kurbanlık satış, kurban satışı, koç, dana, koyun, helal kesim, helal et, kocher, et, kırmızı et, kurban eti, kurbanlık kesim

Miret kurbanlık satışları başladı

Dini bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramı, paylaşmanın ve birlikteliğin hissedildiği önemli günlerdendir. Ülkemizde her yıl gerek bireysel gerekse de toplu kurban kesimleri ile ibadetler yerine getirilmektedir. Fakat, kurbanlık satın alımı ve kurban kesimi gibi önemli işlemlerde insanlar aradıkları hizmeti her zaman bulamamaktadır. Birçok kişi kurban bayramı dönemi yaşanan talihsizlikler nedeni ile bayramın tadını yaşayamamaktadırlar.

Kırmızı Ette Güven ve Kalite

Hayvancılık ve gıda sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Miret, ülkemizde önemli bir problem haline gelen kurban satışları ve kurban kesimi süreçlerinde tam hizmet vermektedir. Kurban satışlarını bugünden itibaren başlatan Miret, %100 yerli besin, %100 güvenilir et konusunda titizlikle çalışmaktadır. İslami usullere göre yapılan ve helal kesim onayı alan kurbanlıklarda, özel tesislerde ve hijyenik ortamlarda kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Sağlıklı ve Helal Kurban Kesimi

Miret, et konusunun hem sağlık hem güven konusunda ne kadar önem arz ettiğinin farkında olarak hareket etmektedir. Kurban satışlarında isteğe göre canlı satış, kurbanlık kesimi, paketleme ve pay etme servisi, pay dağıtma işlemi gibi önemli konularda da en başından sonuna kadar titizlikle hizmet vermektedir.

%100 Kırmızı Et %100 Güven

Kırmızı et konusunda güvenin ve kalitenin adresi haline gelen Miret, her yıl kapsamlı şekilde verdiği kurban satış işlemleri sayesinde %100 müşteri memnuniyetini garantilemektedir. Sağlıklı etin, temiz ve helal kesimin mutlaka uygulandığı tesislerinde, paketleme ve dağıtım işlemlerini de aynı düzenle gerçekleştirmektedir.

Güvenle Tüketebileceğiniz Kırmızı Et

Kurban Bayramı öncesinde, kurbanlık satın alma, kurban kesimi, dağıtım ve paketleme gibi işlemlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, 2007 yılından beri kalite ve güven esası ile çalışan Miret’e güvenebilirsiniz.